Potřeba financí

Pokud závidíte těm bohatým, není to hezké. Ale s tím asi nic dělat nejde. Někteří k tomu přišli náhodou, jako slepí k houslím, někteří zase prací a zase štěstím, že si jí někdo všiml a prosadil. Takoví lidé mají milion, ale stále se jim to zdá málo, a tak chtějí další a další. Takoví si mohou koupit co chtějí a na penězích jim zrovna moc nezáleží. Tedy při té koupi.

bankovky

To obyčejný člověk, i když pracuje sebe poctivěji musí dlouho šetřit, chce-li si nějakou věc koupit jen tak, pro své potěšení. Zaplatí nájem a další potřebné věci, čímž mu zbude na jídlo pár šupů a je tam, kde byl před měsícem. Chce-li si ovšem koupit třeba chatičku, nebo auto, prostě cokoli dražšího, musí si prostě půjčit. Dělá to opravdu hodně lidí. Není známo, co je vede k tomu, aby měli domy auto, když ještě nemají třeba ani nábytek. Ovšem to není náš problém, tím se zabývat nebudeme, je to jejich věc. My se zde podíváme na půjčku jako takovou.

Americká hypotéka bez doložení příjmu je vlastně druh půjčky, kde se obchází některá nařízení čert ví odkud, ale neobcházejí se tak, aby to bylo na škodu věci.

Je to právě příjem, který firma nebere zase tak tragicky na váhu. Ne, že by půjčila jen tak, jak se s oblibou říká „na ksicht“, to samozřejmě ne. Pouze tak nějak moc nekouká na příjem, protože ji to nezajímá. Pokud je člověk jištěn jinak, není jeho příjem pro firmu podstatný. Tím se vlastně odbourává velká část administrativy, takže jednání o případné hypotéce jde kupředu mílovými kroky, což jistě žadatel uvítá, protože kdo rychle půjčuje dva krát půjčuje.

mince

A zde je rychlost opravdu rychlostí, nejsou žádnou výjimkou peníze na účtu do druhého dne. Samozřejmě, že jsou zde některé podmínky, se kterými je třeba souhlasit. A pokud to uděláte, nemusíte si na auto či chatku někde v lese šetřit dvacet nebo i více let. A můžete to mít skoro ihned.

Rate this post