K čemu je dobrá půjčovna dodávek

V naší zemi je téměř pravidlem, že každý, komu je více než 18 let, vlastní řidičský průkaz, a to minimálně skupiny B, tedy na osobní automobil. A v mnoha případech jej také má. Avšak jsou lidé, kteří sice řidičské oprávnění vlastní, ale vlastní automobil si nemohou dovolit.

Tito obvykle využívají poměrně dobré sítě městské i meziměstské hromadné dopravy, kterou u nás máme. Někdy však nastane situace, kdy se na ni zkrátka spoléhat nemůžeme, neboť se jedná například o akutní situaci.

kamion1

V takovém případě si většinou půjčí vůz od příbuzného či známého, nebo pokud to není možné, navštíví autopůjčovnu. Ta však nemusí mít ve svém vozovém parku pouze osobní automobily. Přeci jen, máme víc druhů vozů.

Příkladem může být půjčovna dodávek. Zde si zájemce může půjčit nákladní vůz, pokud jej bude potřebovat. A takové situace se rozhodně najdou, například během stěhování. Využijí je také začínající podnikatelé, kteří ještě nemají dostatek financí na to, aby si pořídili vlastní nákladní automobil, a navíc jej do začátku potřebují pouze jednou či dvakrát týdně.

Zde se však dostáváme k otázce řidiče. Zdaleka ne každý totiž vlastní patřičné řidičské oprávnění. A bez něj takovýto vůz člověk zkrátka řídit nesmí.

kamion2

To pochopily i půjčovny, a samozřejmě přišly s řešením. Bylo by přece hloupé se takto připravovat o potenciální zákazníky. Tím řešením je možnost pronájmu nejen vozu, ale i služeb řidiče. To má další výhodu, kterou je fakt, že si tuto službu navíc mohou nechat, a také nechávají, od svých klientů zaplatit.

Je jasné, že podobně jako každá jiná firma, i autopůjčovny, bez ohledu na svůj vozový park, chtějí dosáhnout co nejvyššího zisku. A pokud jim v tom pomůže prodání další služby, tak není důvod, proč této možnosti nevyužít. Pomůže to jak klientům, tak půjčovně samotné. A to je přece výhodné, ne?

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup