Podnikatelský úvěr

Vyřešíme s vámi jakékoliv problémy s financemi. Potřebujte si půjčit? Jste podnikatel, firma nebo OSVČ? Pak využijte možnosti získat nebankovní americkou hypotéku za exkluzivních podmínek. Což znamená, že v případě, pokud nemáte žádný záznam v registru dlužníků nebo máte pouze nějakou drobnost můžete mít úrokovou sazbu pevnou již od 3% p.a. V jiném případě vám zajistíme pevnou úrokovou sazbu již od 6,9 % p.a. Ničím se netajíme. Vše vám řekneme narovinu a předem.
kapsy bez peněz.jpg

Podmínky hypotéky aneb co můžete očekávat

1) Dopředu nic neplatíte.
2) Ručíte vlastní nemovitostí nebo nemovitostí třetí osoby.
3) Dokonce i úrokovou sazbu můžete získat výhodnější, pokud s vámi do smlouvy vstoupí osoba, která bude u vás ve smlouvě zainteresovaná, ale bude bez záznamu. Díky tomu můžete získat úrokovou sazbu již od 3% p.a.
4) Doba splácení se může pohybovat různě, avšak nejdéle na třicet let.
5) Kdykoliv můžete předčasně úvěr splatit. Jestli se ptáte, co za to zaplatíte tak nic. Předčasný úvěr je možný kdykoliv a je bez sankcí nebo jiných pokut. Nic za něj neplatíte.
6) Nezkoumáme registry. Žádné zkoumání, jestli máte záznam v některém z registru dlužníků. Nezkoumáme žádné dostupné registry jako je BRKI, NRKI, SOLUS. Do těchto registrů vždy nahlíží pouze banky. U nás se s tím však nesetkáte.
7) Jedinečné řešení v případě, pokud vás již banka odmítla.
8) Peníze jsou bezúčelné, takže je v podnikání můžete použít jakýmkoliv způsobem. Můžete se vyplatit z exekucí, zvolit konsolidaci špatných půjček, můžete zaplatit dluhy na OSSZ nebo VZP, můžete si navýšit kapitál či cokoliv dalšího.
master karta a visa karta.jpg
9) Peníze jsou vám k dispozici při velmi rychlém jednání již do 24 hodin od podpisu úvěrové dokumentace, takže pokud potřebujete peníze rychle, tak nikde jinde je takto rychle nezískáte pouze v nebankovním sektoru.
10) Možnost půjčení peněz jako firemní kontokorent, což znamená, že zaplatíte pouze za dobu, kdy si peníze vypůjčíte.

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup