Dovolená s ubytováním pro každého

Rádi jezdíte po kempech a prozkoumáte jejich okolí? Turistika vám není cizí a milujete ten klid v přírodě. Když se zastavíte a slyšíte hučení nedalekého potůčku, zpívání místních ptáku a jemné zvuky lesa. Ten klid a jemné melodie, které se prolínají a jsou kouzelné.

kouzelná krajina

Mi vám nabízíme krásné ubytování v kempu Slovinsko. Kemp Cvet-Gora je krásné klidné místo, kde se můžete ubytovat v glamping chatkách pro dva nebo pro pět osob, dále se můžete ubytovat ve stanech, které mají vymezené své místo nebo vlastních karavanech či obytných autech. Kemp je přizpůsobený pro všechny varianty ubytování. Kemp disponuje společným sociálním zařízení, pro všechny hosty. V koupelně je možné si zapůjčit fén na vlasy, který využijí hlavně dlouhovlasé ženy. Dále je možné využít venkovního zastřešeného grilu i se sporákem. Tento koutek slouží k uvaření obědu nebo večeře. V klidu a suchu si můžete připravit váš pokrm. Pro ty, co netouží po vaření na dovolené, mohou vyzkoušet místní restauraci nebo bar. Ochutnat pokrmy z místních produktů. K pobytu je možné si zaplatit bohaté snídaně. Kde je možné vyzkoušet domácí marmelády nebo opojné sypané bylinkové čaje, které si majitelé vyrábí sami. Majitelé bylinky mají rádi, pojmenovali po nich i své glampingové chatky, které jsou bylinky příjemně voňavé. Vytváří z nich i alkoholové likéry, které stojí za ochutnání. Každá chatka má své vlastní posezení, kde můžete trávit společné chvíle při večeřích po dlouhé procházce nebo u sklenky dobrého vína.

turistika v horách

Pro dovolené s dětmi tu je animační program a dětské hřiště. Budou se tak moci seznámit s novými děti a zábavně si pohrát. Ti větší mohou vyzkoušet ping pong nebo badminton. Nudit se tu rozhodně nebudete a příroda je zde překrásná. Z kempu je krásný výhled na hory se zasněženými špičky a nedaleko je křišťálově čisté jezero.

Rate this post