Betonové ploty jsou nejlepší

Ten kdo stojí před velkým krokem, jako je realizace plotu, tak by měl vědět, jaké jsou klady a zápory každého plotu. Mezi nejčastější otázky před realizací je, zda chcete mít soukromí, kolik chcete do plotu investovat a jak moc velký pozemek taky máte. Pokud však chcete sáhnout po kvalitě, tak rozhodně zvolte betonový plot.

plot (2)

Každý plot má své kladné a záporné vlastnosti. Ovšem každý má jiný vkus a chce něco jiného. V této době však existují 3 varianty plotů, které jsou nejrozšířenější jak u nás, tak v zahraničí. Mezi tyto tři nejznámější ploty patří plot dřevěný, betonový a v neposlední řadě pletivový.

Dřevěný plot – s tímto plotem budete mít nestálý problém s ošetřováním dřeva. Budete ho muset co dva roky, nebo nejlépe každý rok přetírat lakem, či mořidlem, aby bylo chráněné proti povětrnostním vlivům. Na druhou stranu se nejedná o drahou variantu a lze ho celkem rychle nainstalovat.

plot

Pletivový plot – Tento plot patří k nejoblíbenějším plotům vůbec. Jeho obliba je především v nízkých nákladech a rychlé realizaci. Plot Vás ovšem neschová před zvídavými sousedy a vy budete tak neustále na očích. Ovšem co se týká ošetření, tak je skoro nepatrné, protože nepotřebuje ani nátěry ani moření.

Betonový plot – Jeden z nejoblíbenějších plotů dnešní doby. Cena je sice oproti předchozím plotům vyšší, ale zase má mnoho výhod. Mezi takové výhody patří zaručené soukromí, nenáročná údržba, jednoduchý servis, hluková a povětrnostní bariéra, ale také snadná a rychlá montáž. Mimo to není na stavbu betonového plotu potřeba žádné stavební povolení a můžete si vybrat s velké nabídky dekorů a výplní. Výška plotu přitom může sahat až ke třem metrům.

Pokud se tedy rozhodujete, jakou zvolit variantu, tak neváhejte a běžte do betonového plotu. Díky výhodám, které plot nabízí, je bezkonkurenčně nejlepší variantou.

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup