Bydlete v mobilním domě bez rozeznání od běžného

Vždy se říkávalo, že bydlet v mobilním domě není až tak praktické a komfortní. Doba se však změnila a za poslední roky právě tato obydlí udělala ohromně velký krok. Naslouchá totiž zákazníkům a bere v potaz i moderní trendy. A jelikož je moderním trendem neustále zvyšovat nájmy a také ceny za energie, tak právě mobilní domy se tomu nesnaží jít naproti a staví objekty jako nízkoenergeticky náročné a navíc jako velice komfortní.

smlouva, bydlení

Už skoro ani nerozeznáte, že bydlíte v jiném objektu než zděném nebo dřevostavbě. Ano, samozřejmě, že se stále najde nějaká maličkost, která je jiná, například jsou stále malé, ale i to už se postupně mění. Pokud však nemáte přehnané nároky na bydlení a raději se uskromníte, než abyste se zbytečně zadlužili mnohamilionovými půjčkami na doživotí, tak máte vystaráno a ještě si budete moci užívat. Budete mít vlastní, soukromé bydlení, na svém pozemku, na zahradě si můžete udělat pergolu, kde budete trávit čas s rodinou a přáteli. Ušetřené peníze sice nejsou nikdy nikde vidět, ale alespoň si nebudete muset dělat starosti kvůli tomu, že byste byli příliš zadlužení.

A právě v takových případech je pro vás ideální mobilheim.

žena, popkorn

Objekty jsou skladem jako nové a plně zařízené. Stačí si některý typ vybrat, domluvit financování, mimochodem, samozřejmě že už jde zakoupit podobný objekt na půjčku nebo dokonce na hypotéku, ale můžete to klidně zaplatit jednorázově a nechat ho převézt. To zajistí prodávající firma pomocí své nad-rozměrové speciální přepravy. Na pozemku musíte objekt připojit a pak už můžete začít bydlet.

V mnohých domech totiž najdete už zabudovanou a vybavenou kuchyni, obývací pokoj se sedací soupravou a ložnice se skříněmi a postelemi. Samozřejmostí je vždy kompletní koupelna se záchodem, sprchovým koutem, umyvadlem, bojlerem či ještě skříňkou.

Na mnohé typy už jde v dnešní době vyřídit pomocí stavebního povolení i kolaudace, takže získáte číslo popisné a můžete v obydlí bydlet dlouhá léta spokojeně a šťastně.

Rate this post