Vytvořte prostor


Pokud chcete dát vašemu domovu novou tvář, jde to i bez větších finančních nákladu. Za předpokladu, že přiložíte ruku k dílu. Začněte u barevnosti stěn, které nechejte ožít barvami. Při troše šikovnosti si na to můžete troufnout. Experimentovat můžete, ale vždy dopředu myslete na to, aby celkový dojem působil vkusně a abyste se v nově vymalovaném pokoji cítili dobře. Volte barevnosti, které vám jsou příjemné a ladí s vybavením pokoje. Někdy stačí k estetice místnosti vytapetovat jenom jedna stěna. Tapetou se zajímavým vzorem, která celý prostor promění. A vytvoří tolik potřebnou změnu. Nebo, pokud už máte více zkušeností, můžete si přímo na stěnu namalovat zajímavé vzory, které jsou právě v módě, podle vlastní představy.

interiér

Ve kterém vám bude zase hezky

 
Prosvětlit domov je možné pomocí vhodně umístěných zrcadel. Jsou jednoduchým designovým doplňkem a bylo by škoda při přeměně interiéru tohoto kouzla nevyužít. Nábytek, na kterém se už začíná podepisovat zub času, rovněž není nutné hned vyhazovat. Mnohdy stačí nová povrchová úprava. Barevný nátěr s patinou anebo potažení kůží či látkou mu dodá úplně nový vzhled. A ani za zachovalou pohodlnou sedací soupravu nemusíte vozit novou. Dobře barevně zvolený přehoz stačí, abyste se na ní cítili zase dobře. Stejnou službu přivítá i vaše staré dobré křeslo.

barvy

Zkuste si s nábytkem pohrát a někdy i malá změna stačí na to, aby interiér působil novým dojmem. Mnohdy stačí na dotvoření atmosféry i úplné drobnosti, jako jsou barevné květináče, nové závěsy v oknech, dobře umístěná lampa, malý kobereček u postele. Oživte váš interiér bez větší práce. A pokud opravdu nechcete příliš utrácet, zastavte se v nejbližším bazaru. Tam jsou k mání hotové poklady. Stará dřevěná truhlice, skleněný džbán, keramická váza, obrázek s andělíčkem… A o to nám přece jde. Vytvořit prostor, ve kterém nám bude zase hezky. 

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup