Seriálovým fanouškům jde internet vstříc

Ač se to nezdá, žijeme dnes v době, ve které máme možnost téměř čehokoliv. Představa, že kdysi televize v některých hodinách přes den vůbec nevysílala, by dnešní děti velmi vyděsila a možná by si i myslely, že jim rodiče lžou. Možností, jak sledovat seriály, je poměrně hodně. Jedním z nich je sledování seriálů on-lina na internetových portálech. Čím dál tím více lidí je schopno kvůli těmto portálům přijít o všechny své peníze jen proto, že se chtějí koukat a předplatí si neuvěřitelné množství peněz. Nebuďte jako oni a vyvarujte se podvodům a krádežím kvůli seriálům.

růžová televize ilustrace
Game of Thrones či Misfits : Zmetci

Spoustu sérií a epizod můžete sledovat zadarmo v pohodlí Vašeho domova na internetových portálech. Problém je v tom, že některé jsou po určitém čase zpoplatněny. Admini si určují určité poplatky (většinou měsíční), které pro následující epizody budete platit. Většinou to tak je u nových dílů seriálů, platit asi nebudete za již desetkrát odvysílané díly Ordinace v růžové zahradě.

Nikdy nikam nevyplňujte své číslo účtu! Na internetu se dost často pro zaplacení ptají na Vaši banku a na číslo účtu. Rozhodně se nenechte nachytat a zkuste si díly raději vždy někde stáhnout. Pokud se nejedná o server, který je legální a známý, nic nikomu neposílejte!
Na internetu můžete takto sledovat snad každý seriál, který byl kdy vytvořen. To je věc, o které se žádnému z našich rodičů nikdy nesnilo. Dokonce ta možnost si je stáhnout a sledovat je offline, je neuvěřitelná.

sledování televize
Pozor na podvodníky

Sečteno, podtrženo, nesdělujte žádným stránkám svá čísla účtů, piny a ani jména své banky. Mohlo by se Vám to šeredně vymstít, což určitě nechcete. Nebo si raději počkejte, až budou seriál vysílat v televizi. V neposlední řadě se vyvarujte i porušování autorských práv, které se trestá vysokými pokutami!

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup