Rybolov Brno

Chodíte na ryby ať už v rybníce nebo v moři a hledáte vhodné příslušenství pro jejich lov? Mám tu pro vás článek o firmě mlsport a to hlavně o nabídce umělé nástrahy Savage Gear 4d Mlsport. Díky vyspělé době, plné technologií není problém umělých nástrah v podobě rybek, hmyzu nebo krys. V případě lovu v moři se vám bude hodit nástraha v podobě chobotniček. Také zde naleznete Savage Gear 4D, které představují propracovanější návnady v podobě rybek, ale i dravců. Tyto návnady jsou propracované do nejmenších detailů, dokáží napodobit i skutečný pohyb ryby. Například taková návnada v podobě Mnika má i vibrující fousky pod bradou. Najdete ho v nabídce ve třech velikostech, za cenu pouhých 399,-. Jako další v nabídce naleznete například chobotnici Pink Glow. Vhodná je jako nástraha pro rybolov v moři. Díky fosforující spodní části, jemným chapadlům z odolného materiálu a dráždivému pohybu je výborná pro lov jakýchkoliv rybek. Opět jí naleznete v několika velikostech, a to za pouhých 399,-.

rybolov

V případě zájmu o jakékoliv rybářské vybavení od prutů, nástrah po bivaky, spacáky a oblečení pro rybáře, neváhejte a mrkněte na webové stránky firmy, která toto vše nabízí a určitě si něco vyberete. Ceny zde nejsou nijak extra vysoké, spíše průměrné a za kvalitní výbavu, jsou dle mého názoru přijatelné. Pokud máte dotaz, neváhejte se obrátit na telefonickou infolinku nebo napište na email.

Pokud chcete navštívit kamenný obchod, ten naleznete na adrese
Bohunická 67

61900 Brno

návnada

Věřím, že si každý vášnivý rybář vybere perfektní vybavení pro úspěšný rybolov a bude s firmou spokojen. Určitě doporučuji se zajet podívat na prodejnu, kde vám personál ochotně a odborně poradí s výběrem. Pokud nejste z Brna, doporučuji zavolat nebo napsat email s dotazem, kde vám ochotně poradí a případně pomohou vybrat vhodné vybavení.

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup