Rozděleno dle pohlaví

Muži si vždy myslí, jak si ženy nakupování oblečení užívají a jak mají potřebu nakupovat kvanta oblečení, které pořádně nevynosí. Svým způsobem se však nezamýšlí nad tím, do jaké míry je rozděleno oblečení v oddělení žen a v oddělení mužů. Ne vždy totiž mají ženy to štěstí najít oděv, který jim padne a v konečném důsledku se v něm budou cítit i dobře.
dámské oblečení a doplňky.png

Pánská móda je lehčího zaměření

To, že při vstupu do obchodu natrefíte na rozdělení sekcí s názvem „Dámy a Pánové“ , mužům usnadní jen směr, kterým se mají vydat. Pak už před nimi stojí další lehký úkol, a to ten – vybrat si to, co konkrétně potřebují. Většinou se mužská móda zaměřuje na kalhoty, trička nebo mikiny, které jsou pro muže typické a díky sportovnímu střihu nemají problém natrefit na druh, který jim bude dokonale sedět.
Mají také lehčí výběr barev a kombinace s dalšími kousky, které jim celkový outfit jen vylepší.
trika na prodej.jpg

Dámské oddělení – pro mnoho žen noční můra

Jestli si někteří návrháři ženského oblečení myslí, že mají ženy působit jako panenky Barbie, a to s výstavní figurou, je pochopitelné, proč je všude tolik vyzývavých kousků, které mají ženě rýsovat postavu.
Ne každá žena však touží po tom – vypadat vyloženě sexy, žensky nebo jako křehká panenka.Některé dávají přednost sportovnímu stylu, volnějšímu oblečení a dokonce i pánskému střihu nebo typu. Na to však málo kdo myslí a z toho důvodu nemají ženy tolik štěstí najít pro sebe oděv, který bude pro ně příznačný. Možnost tady samozřejmě je, protože existuje i něco jako Unisex móda, která samozřejmě nehledí na pohlaví. Ovšem je jí málo a není tolik rozmanitá.
Při hledání vkusného, především pohodlného a normálního oblečení, se tedy dá říct, že to má ženské publikum o něco náročnější. Bohatě by ale stačilo, kdyby se dámská móda zaměřila i na ženy, které nechtějí působit jako cukrové vaty v obtažených a průhledných oděvech, ale jen přirozeně a spokojeně.

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup