Není třeba podléhat mýtům


Každá bylinka může být přínosem, ale také ohrožením pro jedince. Hodně záleží na tom, jak moc často se užívá a hlavně v jakém množství. To stejné platí i pro kratom, který je dokonce v některých zemích zakázaný, jelikož se mu přičítají podobné účinky jako u marihuany. V našem státě prozatím není problém si tento produkt zakoupit. Kratom prodej je legální, ačkoliv se nad ním stahují mračna, prozatím ale rozhodnutí o jeho zákazu bylo odloženo, což je dobře. Pro mnohé je to totiž velký pomocník a to díky účinkům, které přináší jistou úlevu pro určité jedince.

greenherbs

Co je vlastně kratom

Jedná se o strom, který má svoji domovinu v teplých oblastech jihovýchodní Asie. Patří sem Malajsie, Thajsko, Indonésie, Vietnam nebo Papua nová Guinea. Domorodci sbírají listy, které jsou hlavním zdrojem léčivých složek. Existují místní farmáři, kteří se soustředí na jejich pěstování a následné zpracování. Nasbírané listy mají totiž speciální vlastnost, že mohou být různých barev. Dokonce jejich jiný výskyt má vliv na množství alkaloidů obsažených v listech, čímž se opět kratom od sebe odlišuje. Tyto listy se suší, fermentují a poté drtí na jemný prášek, který si lze bez problémů zakoupit, ale je nutné počítat s tím, že prodej kratomu je pouze pro sběratelské účely. Samozřejmě je to pouze informativní z důvodu toho, že prozatím nepatří na seznam ani povolených natož zakázaných produktů.

kratom

Ideální prodejce

Pokud si chcete vyzkoušet sílu kratomu, poté je nejlepší se obrátit na prodejce, který má vysoce kvalitní a ověřený produkt. Jedině tak můžete získat jistotu, že získáte to nejlepší na trhu. Kratom se prodává v různých variantách a rozhodně je dobré vždy dodržet doporučenou denní dávku a tu nepřekračovat, protože tak se vyhnete případným problémům, které mohou být rozličné. Ideální je například využít možnost testovacího balíčku. Díky poctivé práci farmářů a samozřejmě i dodržování všech pravidel při zpracování získáte to nejlepší, co může být na trhu.

Rate this post