Hra, která chytne a nepustí

Pokud si chcete konečně zahrát příjemnou, zajímavou a hlavně intelektuálně zaměřenou hru jinde, než ve virtuální realitě, nyní máte jedinečnou možnost.

Hra, která chytne a nepustí

Existuje celá řada možností, jak se dnes dobře zabavit. Ti starší v hojné míře navštěvují bary a hospůdky, mladší ročníky mají raději diskotéky. Obě generace ale ve velkém holdují počítačovým hrám. Ty se totiž dnes dají hrát nejen na samotném počítači, ale třeba i na mobilním telefonu, případně na tabletu. Velmi populární jsou rovněž i speciální herní konzole, kterých je na výběr také hezké množství. Člověk by pomalu řekl, že neví kam skočit dřív. Lákadel je tedy skutečně.

Které dveře jsou ty pravé

A v takové době přijít se hrou, které se neodehrává ve virtuální, nýbrž v té naší realitě, může být někým považováno za šílenství. A přesto se to děje. Řeč je o únikových hrách, které v poslední době zažívají obrovský nárůst popularity nejen v zahraničích, ale pomalu a jistě se aklimatizují i v našich zeměpisných šířkách. Escape game https://www.enigmaescape.cz/ má totiž něco, co počítačové tituly nemají. Možnost interakce s živými lidmi v reálném prostředí.

Není to nic pro hlupáky

Nutno dodat, že se nejedná o hru, která by byla zaměřena na akci. Ta tam vlastně není vůbec. Pokud se budete během jejího zdolávání potit více než normálně, bude to dáno úpěnlivým přemýšlením. Jedná se totiž o logickou záležitost, ve které hraje prim hlavně šedá kůra mozková. Hlavolamy, řešení záhad a různých zapeklitých hádanek je přesně to, co budete během escape game dělat. Nic více, nic méně. To však neznamená, že je to nuda. Naopak. Když budete mít dobrou partu, můžete jít o velice příjemný zážitek, který si uchováte ve své paměti do konce svého života.

Složte skládačku

Neexistuje věkový limit

Skvělé také je, že nejste nijak limitování věkem. Ve hře se neobjevuje žádná explicitní nahota, natož pak nějaké sexuální scény. Také zde nestéká po stěnách krev ani vnitřnosti. Je tak možné zapojit do party i hráče mladší osmnáct let bez obav, že by snad během této zábavy prožili nějakou strašnou újmu.

Rate this post