Elektroinstalace a revize

Nastalo období bouřek a nebo přichází zima? Potřebujete revizi ať už na hromosvod nebo na elektrospotřebiče? Právě proto možná hledáte nás! Naše firma TECHNOLOE BUDOV s.r.o. je tu pro vás! Zabýváme se revizí a i elektroinstalací. Revize děláme i v nebezpečných podmínkách, kde hrozí výbuch. Naše práce vypočívá v tom, že se snažíme předejít hrozícímu výbuchu, úderem proudem nebo selhání elektrospotřebičů. Objednat si nás můžete přes telefonní číslo nebo po domluvě e-mailem. Jsme tu pro vás. Chráníme vaše domy, byty i chaty před blesky nebo jiným zasažením elektrickým proudem.

Hrom

Všichni naši pracovníci mají ukončené zkoušky s kvalifikací na výbornou a samozřejmě se to neobejde bez vyhlášky, kterou mají všichni. Revize provádíme v bytě, domě i chaty. Všechno možný, co se týče obydlí. Revizujeme jeden hromosvod, ale i domy s více hromosvody. Označujeme všechny elektrospotřebiče naší nálepkou, aby všichni věděli, že revize byla úspěšná a dokončená.

Dále provádíme revizi a kontrolu ručního elektrického nářadí, abychom zajistili kvalitu a jistotu, že se nic nestane. Potvrzení o revizi nebo smlouvy od firmy ČEZ určitě dostanete od nás do rukou. Samozřejmě s rostoucí inflací a vysokými náklady za ropná paliva si účtujeme sto korun za cestovné. Ovšem kde je problém, tam my dojedeme a vyřešíme ho za vás!

elektřina

Nejprve k vám domů musí přijít technik, aby vše zhodnotil, zkontroloval a mohl vám určit cenu revize, kontroly.

Kromě elektroinstalace a elektro revizí v Praze https://www.technologie-budov.cz/elektroinstalace/revize-elektrickych-zarizeni/ nabízíme taky protipožární systémy a tepelné pohodlí domova. Protipožární klapky, která slouží jako závěr, aby neproudil vzduch a ucpávky jsou potřebné k těsnění systému. Do našeho tepelného pohodlí zařazujeme klimatizace, těsnění, chlazení, vzduchotechnické systémy, tepelná čerpadla a mnoho dalšího spojené s teplem. Dále od nás můžete očekávat i zemní práci, správu různých budov a samozřejmě certifikáty a preference. Budeme se těšit na vaši spolupráci.

Rate this post