Nečistoty na dně bazénu

Jestli je nějaké vybavení, které najdeme v každé domácnosti, tak je to vysavač. Ruční nebo robotický, ale tenhle přístroj umí proměnit naši domácnost v hygienicky čistý prostor. Práší se všude kolem nás a vysavač je jedním ze způsobů, jak se prachu zbavit. Vysavač ale odstraňuje z podlahy i větší kousky nečistot, drobky, které nám upadnou na koberec, špínu, kterou si doneseme na botách z venku.

vysavač

Víte, že existují i vysavače, které vysají nečistoty z bazénu plného vody? Do bazénů padají nejrůznější nečistoty, padá tam listí, větvičky. V bazéně na dně se najde nejrůznější mrtvý hmyz, se kterým se opravdu koupat nechceme.

Ruční bazénové vysavače Chlorito, připojené na filtrační zařízení a čerpadlo, vysaje z menších bazénů veškeré nečistoty. Na ty větší bazény je vhodnější použít poloautomatické nebo plně automatické vysavače, které opět musí být připojené na filtrační zařízení, kde se povysávané nečistoty zachytí. Mít na zahradě bazén, který nemá střechu, to znamená, že do bazénu bude padat nechtěné listí, větvičky, bude tam nalétávat hmyz, a ne každý umí plavat, takže na dně začnou přibývat hmyzí mrtvolky.

Pořídit si do bazénu automatický vysavač, který může celou noc pracovat a vysávat nečistoty z bazénu, abyste ráno mohli skočit do čistého bazénu, to je investice, která se vyplatí. Vysavač nevíří nečistoty po dně, ale nasává je do filtrace.

voda

Pravidelným vysáním dna a stěn vašeho bazénu snížíte používání chemických přípravků. Vysávače jsou výborný pomocník pro úklid našich domácností, ale i bazénů. Pokud si pořídíme ty plně robotické, udělají práci za nás, a ještě v čase, kdy třeba nejsme doma, takže nás nijak neomezují a můžeme se věnovat jiným, příjemnějším činnostem. Máte bazén a chcete si bezstarostně užívat čisté vody bez nečistot na dně? Bez kvalitního bazénového vysavače to nepůjde.

Rate this post