Jedinečnost a originalita ve šperkování

Adéla Vomáčková se věnuje výrobě originálních českých autorských šperků. Vytváří náhrdelníky, náušnice nebo prsteny jakoby šité na míru. Výroba šperků přímo od návrháře je podstatně jiná výroba šperku. K návrhu šperku budete přizváni osobně a společně s mladou tvůrkyní Adélou postupně vytvoříte návrh a podklady pro dokonalé dílo. Po odsouhlasení konečného návrhu se může tvůrkyně teprve pustit do díla. Dokončení výrobku je zaručeno do 21 dní od odsouhlasení návrhu.

náušnice

Šperky nás provází životem, tvoří doplněk nebo někdy i důležitou součást našeho outfitu. Pro někoho může být šperk jako talisman, který mu nosí štěstí a nosí ho neustále při sobě. Můžete darovat šperk z lásky a osobně jej navrhnout a vložit tak do něj svou duši. Takový šperk, je nejkrásnějším dárkem od dcery pro maminku nebo od maminky pro dceru. Protože s mámou budeme vždy duší propojeni. Nesmíme opomenout zásnubní či snubní prsteny. Tyhle prsteny musí být za všech okolností naprosto unikátní a jedinečné. Tyto prsteny nosí páry celý život a vyjadřují jím lásku k druhému z páru. Láska obsažená v něm zahřeje nositeli prstenu srdíčko každým pohledem na něj.

women

Kvalitní šperky, které objevíte na www.adelvomack.com se vyrábí ze zlata, stříbra nebo titanu. Ať už zvolíte jakýkoliv materiál, je možné jej doplnit drahými kameny nebo perličkami. Z kamenů to mohou být zirkony, tyrkys, perly nebo korál. Dokonce zde naleznete stříbrný prsten s magnetem, zlaté náušnice s růžemi nebo zlatý náramek se sladkovodní perlou. Z nejrůznějších tvarů, barev a materiálu nabízených v e-shopu si jistě vyberete. A pokud si nevyberete, pak si vlastní navrhnete. Adéla nabízí prodej osobním kontaktem nebo přes e-shop s dopravou po celé České republice zdarma.Práci Adély Vomáčkové můžete sledovat na instagramu pod názvem adelvomack nebo na jejím osobním blogu adelvomack.com

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup