Družičkou na svatbě snadno a rychle

V minulosti se svatba málokdy obešla bez bílé oděných malých děvčátek v krásných šatičkách, která s roztomilým úsměvem a nevinným výrazem ve tváři všude okolo rozhazovala drobné kvítky, případně nesla ve svých rukou dlouhou vlečku nevěsty tak, aby nedošlo k jejímu ušpinění. Doba se ale posouvá kupředu a pokud se dnes na svatbě družičky vyskytnou, většinou se jedná o potomky rodin nebo děti vašich přítelkyň, což samozřejmě nepopírá, že tomu tak mohlo být (a také bylo) i v dobách dřívějších. Když se na svatbu ale vypraví starší žena, která by v roztomilých bílých šatech působila poněkud nepatřičné, problém s výběrem vhodných šatů je na světě.

Družičky s květinou

Jak si tedy poradit s tímto složitým úkolem, aby vaše šaty vynikly, ale v popředí zůstala samotná nevěsta? Jaký zvolit make-up a proč na té svatbě vlastně jste? Nejprve je nutné zdůraznit, že vaše úloha na svatbě je nezastupitelné. Nevěsta totiž dobře zvažuje, které ze svých přítelkyň na svatbu pozve, protože hledá v těchto svých blízkých oporu a pomoc i ve svůj velký den. Zároveň by pro vás mělo být její pozvání i určitou poctou a měli byste si všímat jeho důležitosti a významu procesu, do kterého vás nevěsta chce vzít s sebou. A nyní již k samotné vizáži. V drtivé většině případů se svatba koná ve dne, a proto není žádný důvod volit večerní líčení.

Družičky s nevěstou

Nezapomene, že v jednoduchosti je krása a nechte stejně jako v oblasti oblékání vyniknout líčením i samotnou nevěstu. A nakonec, vraťme se k šatům. Šaty pro dospělé družičky by měly svým střihem, zdobením i délkou sedět k míře společenské události a vyjadřovat, že pro vás je změna, kterou vaše kamarádka oficiálně právě prochází, opravdu důležitá. Nebojte se zdůraznit své přednosti, ale vyhněte se trapasu, při kterém svými šaty překonáte nejdůležitější ženu dne – nevěstu či budete působit vulgárně. Vybírejte barvu a střih, které vám lichotí a den v nich pohodlně zvládnete. A hlavně si nezapomeňte svatbu pořádně užít. Možná se totiž vaše kamarádka bude vdávat pouze jednou za život tak, jak by si každý v tento den přál.

Rate this post