České dráhy vstříc zákazníkům!

Už to přišlo i na České dráhy! V září letošního roku se stane zázrak a i právě tento dopravce zavede nové doplňkové služby pro další spoje a linky. Nově si cestující budou moci zakoupit nejen na hlavních trasách, ale i na dalších vedlejších například kávu, čokoládu, pivo či něco drobného k snědku. Na trase Praha – Česká Třebová – Brno si budou moci nově zákazníci koupit i chlazené občerstvení z automatů. Co se týče denního tisku, budou si moci počíst i cestující v některých vlacích vyšší kvality v první třídě.
starý vlak
Tato převratná novinka je opravdu velkou změnou, protože dráhy doposud hřešily na to, že jsou vlastně největším dopravcem u nás a je nejjednodušší s nimi cestovat. Vzhledem k vysoké kvalitě nabízených služeb u ostatních dopravců však muselo nezvratně přijít i toto řešení. Protože si cestující národního podniku velmi oblíbili službu možného občerstvení, zavede tento dopravce občerstvení přibližně v dalších dvaceti vlacích spojujících také Prahu a Hradec Králové. Čtyři vlaky také budou nabízet občerstvení na trase mezi Prahou a Luhačovicemi.
Denní tisk pro cestující první třídy by měl být zaveden na některých trasách jako je třeba Praha a Plzeň, Klatovy a Cheb nebo také Praha – Pardubice – Olomouc – Luhačovice.

Vzhledem ke konkurenčnímu boji se České dráhy samozřejmě připravují na další rozšíření svých služeb zákazníkům. Mezi ně by údajně mělo patřit rozšíření sítě Wi-Fi.
 
Nebudeme lhát, že tento krok Českých drah je malým krokem pro tohoto dopravce, ale velkým krokem pro cestující, kteří by rádi využívali dobrých služeb, stejně jako u jiných dopravců.
 
V porovnání s jinými dopravci, kde automaticky v ceně jízdenky máte nejen své vlastní místo, ale také dostanete lahev s vodou, kávu, denní tisk a to v podstatě v jakékoli třídě na jakékoli jejich trase.
 interiér vagónu
Není lepší a snazší cesty, jak povzbudit českou ekonomiku tím, že budeme zlepšovat přístupy ke klientům, kteří si rádi za lepší služby připlatí!

Rate this post

Jak bude reklama vypadat?
-
Kup si reklamu pod tímto článkem jen za 50 Kč
Zobrazit formulář pro nákup